Maxi Boy Abiye
Uzun Balık Abiye Elbise
ADET
₺449,99 KDV Dahil
Mini Boy Abiye
Dantel kumaştan tasarlanan abiye elbisenin eteği saten ve volanlıdır. Boyundan bağlamalı abiye elbisemizi kendi tarzınıza uygun aksesuarlarla kombin yapabilirsiniz.
ADET
₺539,00 KDV Dahil
Midi Boy Abiye
İthal dantel kumaştan tasarlanan abiye elbisenin etek kısmı volanlıdır. Şık bir görsele sahip bu elbiseyi nişan elbisesi veya kına elbisesi olarak tercih edebilirsiniz. Kendi tarzınıza uygun aksesuarlarla kombin yapabilirsiniz.
ADET
₺379,00 KDV Dahil
Mini Boy Abiye
İnce askılı şifon formda tasarlanan abiye elbisenin etek kısmında büzgüleri bulunmaktadır. Şık bir görsele sahip bu abiye elbiseyi mezuniyet elbisesi olarak da tercih edebilirsiniz. Kendi tarzınıza uygun aksesuarlarla kombin yapabilirsiniz.
ADET
₺259,00 KDV Dahil
Mini Boy Abiye
İthal krep kumaştan tasarlanan abiye elbisenin bel kısmında taş işlemeleri vardır. Göğüs kısmında dekolteli olan bu abiye elbiseyi kendi tarzınıza uygun aksesuarlarla kombin yapabilirsiniz.
ADET
₺439,99 KDV Dahil
Mini Boy Abiye
İthal tül kumaşından tasarlanan abiye elbisenin eteği kat kat şeklindedir. Belinde kurdelası bulunmaktadır. Şık görsele sahip bu abiye elbiseyi mezuniyet elbisesi olarak tercih edebilirsiniz.
ADET
₺439,99 KDV Dahil
Mini Boy Abiye
İthal sandy örme kumaştan tasarlanmış olan elbise boyundan bağlamalı ve ön kısmı da tokalıdır. Şık görsele sahip bu abiye elbiseyi kendi tarzınıza uygun aksesuarlarla kombin yapabilirsiniz.
ADET
₺299,99 KDV Dahil
Maxi Boy Abiye
Şifon kumaşından tasarlanan abiye elbisede dantel detayları bulunmaktadır. Ön ve arka tarafında kesme taş işlemeler bulunmaktadır. Kendi tarzınıza uygun aksesuarla kombin yapabilirsiniz.
ADET
₺999,00 KDV Dahil
Maxi Boy Abiye
Önü Taşlı,Arkası Tül Nişanlık
ADET
₺1.800,00 KDV Dahil
Maxi Boy Abiye
Boncuk İşlemeli Abiye
ADET
₺1.520,00 KDV Dahil
Mini Boy Abiye
Askılı Karpuz Kollu Kısa Abiye
ADET
₺400,00 KDV Dahil
1
YENİ EKLENEN ÜRÜNLER
Çerez Kullanımı