HAKKIMIZDA

Kare Depo- Yonuzlar Gıda San. ve Tic A.Ş

2001 yılından gelen bilgi, tecrübe ve profesyonel ekibimiz ile güncel 150.000 müşterimize hizmet vermekten memnuniyet duyuyoruz.

Yonuzlar Gıda olarak, 2001 yılından bu yana, perakende sektörü ile el ele büyümeye ve dijital dönüşümü desteklemeye devam ediyoruz. E-ticarette müşteri deneyimi ve alışverişi kolaylaştıran çözümler ile geniş kategori ve ürün seçeneklerini tek tıkla müşterilerimizin ayağına taşıyoruz. Müşterilerimize sunduğumuz kolaylıklar ve avantajlarla online alışveriş alışkanlığının yaygınlaşmasına, e-ticaret sektörünün gelişmesine öncülük ediyoruz.

Türkiye ve bölgenin lider e-ticaret platformu olmaya aday Kare Depo ile bölgede dijital dönüşümün öncülüğünü yaparak marka ve işletmeleri e-ticaret platformunda milyonlarca müşteri ile bir araya getiriyor, perakendenin gelişimini ve yerel ekonomilerin büyümesini destekliyoruz.

Kuruluşumuzdan bugüne hızlı büyümeyi sürdüren Kare Depo olarak, geniş ürün yelpazesiyle ziyaretçilerinin tüm ihtiyaçlarını karşılayarak, ürün çeşitliliğini ve hizmet kolaylıklarını da her geçen gün yeni yatırım ve işbirlikleriyle artırarak müşterilerimize sunmaya devam ediyoruz. Kurduğumuz güçlü organizasyon ve sektöre yaptığımız büyük yatırımlar sayesinde tedarikçilerimiz ve hizmet verdiğimiz müşterilerimiz ile birlikte kusursuz ve kaliteli bir hizmet anlayışını benimsiyoruz.

Kendi araçlarımız ile hızlı gönderim yapmaktan ötürü yakıttan ve zamandan tasarruf sağlanmasına imkan vererek işletmelerin maliyetlerini gözle görülür bir şekilde düşürüyoruz. Sektörün dürüst, istikrarlı, saygın, güvenilir, güç simgesi olarak anılan lideri olmak için bilinçli hareket ediyoruz.

Gelişimlerini sürekli kıldığı ve insiyatif almaları için teşvik ettiği genç ve dinamik çalışanlarımızdan aldığımız güçle yaratıcı, farklı çözümler sunarak güvenilirliğimizi ve markamızı güçlendirmeyi, küresel standartlara göre kendimizi sürekli geliştirmeyi vizyon haline getirdik.

Çerez Kullanımı